Нега на коса(86)

Бифазен ревитализирачки серум за оштетена и кревка коса 200мл

Cafemimi.mk

490 ден.

441 ден.

GOLDWELL Dualsenses - BOND PRO - Кондиционер

STARLUX

1,063 ден.

GOLDWELL Dualsenses - BOND PRO - Серум Спреј

STARLUX

1,063 ден.

GOLDWELL Dualsenses - BOND PRO - Бустер

STARLUX

1,478 ден.

GOLDWELL Dualsenses - BOND PRO - Третман Маска

STARLUX

1,200 ден.

GOLDWELL Dualsenses - COLOR - Шампон

STARLUX

940 ден.

GOLDWELL Dualsenses - COLOR - Кондиционер

STARLUX

910 ден.

GOLDWELL Dualsenses - COLOR - Серум Спреј

STARLUX

940 ден.

GOLDWELL Dualsenses - COLOR - Третман Маска

STARLUX

1,063 ден.

GOLDWELL Dualsenses - COLOR EXTRA RICH - Шампон

STARLUX

940 ден.

GOLDWELL Dualsenses - COLOR EXTRA RICH - Кондиционер

STARLUX

940 ден.

ECLU Гел за туширање DETOX SEA MINERALS & MATCHA, 600 мл

Cafemimi.mk

720 ден.

648 ден.

ECLU маска за коса SOS RECOVERING 7 во 1 КАКАО и ЈОЈОБА, 380 мл

Cafemimi.mk

980 ден.

784 ден.

ECLU Балсам за коса со кокосово масло и екстракт од слива за сите типови коса 400 мл

Cafemimi.mk

830 ден.

664 ден.

ECLU Гел за туширање MOISTURIZING ARGAN & VANIL , 600 мл

Cafemimi.mk

720 ден.

648 ден.

ECLU Гел за туширање RELAX GRAPEFRUIT & CLEMENTINE, 600 мл

Cafemimi.mk

720 ден.

648 ден.

ECLU Гел за туширање NOURISHING JOJOBA & PAPAYA , 600 мл

Cafemimi.mk

720 ден.

648 ден.

ECLU Micellar CO-WASHING балсам за чистење MORINGA & COCONUT, 380 мл

Cafemimi.mk

930 ден.

744 ден.

Long beauty со разладувачки ефект 1000 мл.

Стефи Поинт Козметика

700 ден.

490 ден.

GOLDWELL Dualsenses - BOND PRO - Шампон

STARLUX

1,063 ден.

Шампон и балм за коса "Regeneration & smoothness"

Cafemimi.mk

600 ден.

540 ден.

Шампон и балм за коса "Nutrition & volume"

Cafemimi.mk

600 ден.

540 ден.

Маска за коса CAFÉ MIMI (регенератор 3 во 1, масло од макадамија и пантенол) 250 мл

Маска за коса CAFÉ MIMI (регенератор 3 во 1, масло од макадамија и пантенол) 250 мл

Cafemimi.mk

380 ден.

304 ден.

ОЗОН ГОЛД СЕРУМ ПРОТИВ ОПАЃАЊЕ НА КОСА 50ml

ОЗОН ГОЛД СЕРУМ ПРОТИВ ОПАЃАЊЕ НА КОСА 50ml

Anni Farm

1,550 ден.

Шампон за коса CAFÉ MIMI (обоена коса, авокадо и моринга) 250мл

Шампон за коса CAFÉ MIMI (обоена коса, авокадо и моринга) 250мл

Cafemimi.mk

280 ден.

224 ден.

Scrub шампон за коса CAFÉ MIMI (волумен и чистење, мрсна коса) 330гр

Scrub шампон за коса CAFÉ MIMI (волумен и чистење, мрсна коса) 330гр

Cafemimi.mk

390 ден.

312 ден.

Scrub шампон за коса CAFÉ MIMI (забрзувач на раст на косата, морска сол и женшен) 330гр

Scrub шампон за коса CAFÉ MIMI (забрзувач на раст на косата, морска сол и женшен) 330гр

Cafemimi.mk

390 ден.

312 ден.

Серум за коса CAFÉ MIMI (кадрици, виткана коса) 250мл

Серум за коса CAFÉ MIMI (кадрици, виткана коса) 250мл

Cafemimi.mk

440 ден.

352 ден.

Маска за коса CAFÉ MIMI (за забрзување на растот на косата, шеа путер и орхидеи) 220мл

Маска за коса CAFÉ MIMI (за забрзување на растот на косата, шеа путер и орхидеи) 220мл

Cafemimi.mk

380 ден.

304 ден.

Спреј со минерали од морска сол CAFÉ MIMI (волумен и немирни бранови) 150мл

Спреј со минерали од морска сол CAFÉ MIMI (волумен и немирни бранови) 150мл

Cafemimi.mk

390 ден.

312 ден.