Нега на тело и раце(128)

Ritual of HAMMAM

Beta Pharmacia

899 ден.

CM Shower gel GUAVA AND STRAWBERRY, 300 ml

Cafemimi.mk

310 ден.

279 ден.

Крема за сува кожа

Пантерфарм

140 ден.

СM Крем за после потемнување на лице и тело Panthenol 100 мл

Cafemimi.mk

260 ден.

234 ден.

СM Гел за ладење за лице и тело Aloe Vera 100 мл

Cafemimi.mk

260 ден.

234 ден.

СM Хидратантен гел за лице и тело Кактус, 100 мл

Cafemimi.mk

260 ден.

234 ден.

СM Крем за сончање за лице и тело SPF 50+, 100 мл

Cafemimi.mk

430 ден.

387 ден.

CMD Шампон и гел за туширање 2 in 1 (Ball) со cedar and bergamot oil, 100 мл

Cafemimi.mk

210 ден.

189 ден.

СM Крем за сончање за лице и тело SPF 15+, 100 мл

Cafemimi.mk

370 ден.

333 ден.

Ritual of KARMA Shimmering Oil

Beta Pharmacia

1,999 ден.

Ritual of KARMA Body mist

Beta Pharmacia

1,950 ден.

Ritual of SAMURAI колекција со премиум производи за врвна нега за мажи од RITUALS Cosmetics

Beta Pharmacia

1999 ден.

1,799 ден.

Ritual of MEHR дво-слоен крем за туширање

Beta Pharmacia

1390 ден.

1,251 ден.

The Ritual of KARMA Миризлива вода за коса и тело

Beta Pharmacia

1950 ден.

1,750 ден.

Ritual of KARMA крема за сончање со заштитен фактор 30

Beta Pharmacia

1990 ден.

1,791 ден.

MAVALA Памучни папучи

Beta Pharmacia

499 ден.

Скраб крем за стапала Mavala Switzerland

Beta Pharmacia

644 ден.

Део гел за стапала Mavala Switzerland

Beta Pharmacia

644 ден.

MAVALA Anti-Spot крем против пигментни флеки за раце

Beta Pharmacia

860 ден.

Пилинг гел за стапала Mavala Switzerland

Beta Pharmacia

644 ден.

Џем-пилинг за тело CAFÉ MIMI (гоџи и грејпфрут) 270гр

Џем-пилинг за тело CAFÉ MIMI (гоџи и грејпфрут) 270гр

Cafemimi.mk

430 ден.

387 ден.

Пилинг за тело CAFE MIMI COCONUT - кокос во прав, морска сол и бамбусов јаглен

Пилинг за тело CAFE MIMI COCONUT - кокос во прав, морска сол и бамбусов јаглен

Cafemimi.mk

420 ден.

378 ден.

Пилинг за тело CAFÉ MIMI - кафе и цитрус, детоксикација 150гр

Пилинг за тело CAFÉ MIMI - кафе и цитрус, детоксикација 150гр

Cafemimi.mk

420 ден.

378 ден.

Пилинг за тело CAFÉ MIMI Антицелулит - кафе и лута црвена пиперка 150гр

Пилинг за тело CAFÉ MIMI Антицелулит - кафе и лута црвена пиперка 150гр

Cafemimi.mk

420 ден.

378 ден.

Пилинг за тело CAFÉ MIMI SHIMMER - папаја и бабаса 150гр

Пилинг за тело CAFÉ MIMI SHIMMER - папаја и бабаса 150гр

Cafemimi.mk

450 ден.

405 ден.

Пилинг за лице и тело CAFÉ MIMI - чоколадо и кафе 150гр

Пилинг за лице и тело CAFÉ MIMI - чоколадо и кафе 150гр

Cafemimi.mk

420 ден.

378 ден.

Пилинг за тело CAFÉ MIMI COCO - хималајска сол, маракуја, , кокос 150гр

Пилинг за тело CAFÉ MIMI COCO - хималајска сол, маракуја, , кокос 150гр

Cafemimi.mk

420 ден.

378 ден.

Пилинг за тело CAFÉ MIMI COCO - matcha чај, yuzu, кокос 150гр

Пилинг за тело CAFÉ MIMI COCO - matcha чај, yuzu, кокос 150гр

Cafemimi.mk

420 ден.

378 ден.

Пилинг за тело CAFÉ MIMI SHIMMER - авокадо и мангостин 150гр

Пилинг за тело CAFÉ MIMI SHIMMER - авокадо и мангостин 150гр

Cafemimi.mk

450 ден.

405 ден.

Пилинг за тело CAFÉ MIMI COCO - спирулина, кактус, кокос 150гр

Пилинг за тело CAFÉ MIMI COCO - спирулина, кактус, кокос 150гр

Cafemimi.mk

420 ден.

378 ден.